Śląsk Wrocław - strona nieoficjalna

• slask96wroclaw.futbolowo.pl - strona stworzona z myślą o zawodnikach Śląska z rocznika 96. Prowadzona bez żadnej myśli. Polecam! Wszelkie trawy przystrzyżone!

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

na stadionie Stali Brzeg

W pierwszym tegorocznym sparingu juniorzy WKS Śląsk zremisowali z wiceliderem opolskiej czwartej ligi - Stalą Brzeg 2:2.
Bramki dla naszej drużyny zdobyli: Włodarczyk i Olewnik.

Gospodarze, ekipa  z ambicjami na awans do III ligi, zaprezentowali się solidnie w pierwszej odsłonie meczu. Do przerwy prowadziła Stal 2:0. Nasi mieli kilka sytuacji. Po jednej z akcji, na polu karnym faulowany był Kempes, ale sędzia nie odgwizdał jedenastki. W drugiej połowie podopieczni trenera Maligrandy wzmocnili defensywę i skutecznie atakowali. Po golach Olewnika i Włodarczyka Śląsk doprowadził do remisu. W końcówce meczu znacznie więcej sił zachowali juniorzy WKS.

Skład WKS: Paszkowski - Badel, Szymczak, Leszczyński, Górny, Olewnik, Schmidt, Kępczyński, Fiks, Lisicki, Góralski oraz Guźniczak, Zygmunt, Śmigielski, Włodarczyk, Mizera, Mróz, Ziemba, Szpyra, Tatarzyński.