Czeska porażka

• autor: konriom, 2015-02-08 14:40

więcej zdjęć po kliknięciu w powyższe

mecz rozegrany w Hradec Kralove

Hradec Kralove 5:2 WKS Śląsk Wrocław

gole dla Śląska: Śmigielski, Schmidt

Tym razem juniorzy WKS Śląsk zmierzyli się z silną drużyną zza południowej granicy, z której regularnie trafiają zawodnicy do czeskich reprezentacji młodzieżowych. FC Hradec Kralove w czeskiej ekstraklasie U-19 (juniorzy grają tam w jednej lidze na szczeblu centralnym) jest w środku stawki, wygrał m.in. ze Spartą Praga.

- To był bardzo mocny rywal - powiedział po spotkaniu trener Grzegorz Maligranda. - Hradec Kralove wystąpił w komplecie rocznikiem 1996, a trzech z tych zawodników gra na co dzień w drużynie U-21. Straciliśmy cztery bramki po indywidualnych błędach, w tym były pomyłki bramkarzy. Uważam jednak, że ta porażka jest nieco za wysoka, choć gospodarze byli rzeczywiście lepsi. Nasza drużyna przeprowadziła jednak kilka fajnych akcji, w tym dwie bramkowe. To był bardzo dobry, pożyteczny sparing.

Skład: Paszkowski-  Badel, Szymczak, Mizera, Mróz, Olewnik, Schmidt, Kępczyński,  Lisicki, Śmigielski, Włodarczyk oraz Zygmunt, Guźniczak, Maciński, Szpyra, Tatarzyński, Ziemba, Krawczyk, Fiks

autor: ~anonim 2015-02-08 20:18:11

avatar Bylo 5:2

autor: ~anonim 2015-02-09 14:35:22